piątek, 07 marca 2014

Zapraszam zainteresowanych zdaniem egzaminu na prawo jazdy na ciekawą stronę:

http://jakzdacegzaminnaprawojazdy.pl/

środa, 20 listopada 2013
ednak nie wszyscy kierowcy radzą sobie na nowym turbinowym rondzie, jedni nie wiedzą jak jechać, który pas zająć, a inni z premedytacją łamią przepisy. – Obserwujemy, że kierowcy nagminnie nie stosują do zakazu wjazdu w ulice Czarnowską od strony ronda. Sporadycznie ktoś wycofa się widząc znak. Będziemy prosić policję, aby zaglądała tutaj częściej – przyznaje Jarosław Skrzydło, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach. - Wiele osób ma też problem z zajęciem właściwego pasa ruchu na ulicy 1 Maja. Ci, co jadą w Paderewskiego stają na lewym pasie, a dojazd do tej ulicy jest wyłącznie z prawego. Niestety są kierowcy, którzy zmieniają pas ruchu już po wjechaniu na rondo i przejeżdżają przez czerwona linię, co jest zabronione.
piątek, 11 października 2013
Remont ronda PCK się kończy, ale niektórych kierowców ta wiadomość nie krzepi. Drogowcy zamontowali już niemalże wszystkie słupy z sygnalizacją. Rondo przypomina wielkiego pająka. - Przyjdzie się pogubić, a słupy uroku miastu nie dodają. Kto to wymyślił? - sceptycznie oceniają budowę kierowcy
Wystarczy tylko namalować znaki na jezdni, by skrzyżowanie ul. Koncertowej z al. Kompozytorów Polskich stało się pełnoprawnym rondem turbinowym. Na resztę zmian poczekamy.
Niemal gotowe jest już tzw. rondo turbinowe zlokalizowane na ulicy Gałeczki w Chorzowie, przy dojeździe do Drogowej Trasy Średnicowej.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 15
Zakładki:
Http://www.ermail.pl/klik/V3RSYmQC
Kodeksruchudrogowego.pl
Ronda.info.pl
Tagi
htpp://ronda.info.pl